Du er her: Kontakt oss » SKEDSMO

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Skedsmo

Trafikk Skedsmo  - tlf. 32 26 74 40 - fax 63 87 21 40 - skedsmo@ramberg.no

Åpningstid terminal: 0700-1900

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Armend Krasniqi Driftsdirektør   91 89 52 94 armend.krasniqi@ramberg.no
Helge Eilertsen Avdelingsleder 32 26 74 48 99 01 12 81 helge.eilertesen@ramberg.no

Trafikk

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Maiken Søberg Teamleder Trafikk 32 26 74 46 92 66 37 04 maiken.soberg@ramberg.no
Christian Uzlastiran Trafikkleder   91 89 52 56 .christian.uzlastiran@ramberg.no

Kjørekontor

Navn Stilling Telefon Mobil E-post

Ole Jørgen Ordrerud Selmer

Teamleder lokal 32 26 74 49 45 51 05 10 ole.selmer@ramberg.no
Said Almassy Kjøreleder 32 26 74 29 45 29 79 68 said.almassy@ramberg.no
Anita Berg Kjøreleder 32 26 74 45   anita.berg@ramberg.no
         

Terminal Skedsmo

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Tom Olav Ruud Terminalsjef   92 04 74 28 tom.ruud@ramberg.no
Mustafa Mahnin Teamleder   92 04 26 90 berger.terminal@ramberg.no
Arben Hajdari Teamleder   92 04 26 90 berger.terminal@ramberg.no

 

Innlogging - Ramberg Online

Her kan du som kunde, leverandør eller ansatt hos B.H. Ramberg logge deg inn for detaljert informasjon.

For innlogging må du ha brukernavn og passord som bestilles her eller ved å ringe vårt kundesenter 32 26 74 40.

Logg inn

Logg inn

SØK

Topp

B.H. Ramberg AS
Svend Haugs gt. 11 | 3013 Drammen
Tlf: 32 26 74 00 | Fax: 32 26 74 10
Avdeling i Oslo
Gneisv. 4 | 2020 Skedsmokorset
Tlf: 32267440 | Fax: 63872140
E-post: ramberg@ramberg.no
Org.nr: 987 655 364

B.H. Ramberg AS © 2008-17 - Innholdsoversikt | Siteman CMS