Du er her: Kontakt oss » ADMINISTRASJON

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Administrasjon

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Terje Claussen Daglig leder   90894794 terje.claussen@ramberg.no
Bjørn Ramberg Prosjektsjef   90562059 bjorn.ramberg@ramberg.no
Hans Magnus Jacobsen Kvalitetssjef/KAM   91853582 hans.jacobsen@ramberg.no
Beate Teigen Administrasjonssjef 32 26 74 26 97176979 beate.teigen@ramberg.no
Marianne Mathiassen Regnskap/lønn 32 26 74 13   marianne.mathiassen@ramberg.no
Trine Buin Regnskap/reklamasjon 32 26 74 15   trine.buin@ramberg.no
Marthine Marthinsen Kvalitetskoordinator 32 26 74 32 93097462 marthine.marthinsen@ramberg.no
May Britt Gravningen Koordinator/Sentralbord 32 26 74 19 93097464 may.gravningen@ramberg.no

 

 

Innlogging - Ramberg Online

Her kan du som kunde, leverandør eller ansatt hos B.H. Ramberg logge deg inn for detaljert informasjon.

For innlogging må du ha brukernavn og passord som bestilles her eller ved å ringe vårt kundesenter 32 26 74 40.

Logg inn

Logg inn

SØK

Topp

B.H. Ramberg AS
Svend Haugs gt. 11 | 3013 Drammen
Tlf: 32 26 74 00 | Fax: 32 26 74 10
Avdeling i Oslo
Gneisv. 4 | 2020 Skedsmokorset
Tlf: 32267440 | Fax: 63872140
E-post: ramberg@ramberg.no
Org.nr: 987 655 364

B.H. Ramberg AS © 2008-17 - Innholdsoversikt | Siteman CMS