Du er her: Kontakt oss » LANGHUS

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Langhus

Trafikk Langhus  -  tlf. 32 26 74 25  langhus@ramberg.no

Åpningstid terminal: 0700-1800

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Armend Krasniqi Driftsdirektør   91 89 52 94 armend.krasniqi@ramberg.no
Bjørn Ludvig Staavi Avdelingsleder   90 11 01 81 bjorn.staavi@ramberg.no

Team Trafikk

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Jan Ove Larsen Trafikkleder   45 87 85 39 jan.ove.larsen@ramberg.no
Markus Kjos Mork Trafikkleder   41 32 67 67 markus.mork@ramberg.no
Geir Torstensen Trafikkleder   95 28 98 68 geir.torstensen@ramberg.no
Karoline Spange Trafikkleder/Kontorleder   92 03 97 15 karoline.spange@ramberg.no

Terminal Langhus

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Tom Olav Ruud Terminalsjef   92 04 74 28 tom.ruud@ramberg.no
Thomas Giseth Skiftleder   40 41 34 26 thomas.giseth@ramberg.no
Sadat Ljesnjanin Skiftleder   92 29 44 27 sadat.ljesnjanin@ramberg.no
Aleksandra Skup Terminalkoordinator   40 45 49 85 aleksandra.skup@ramberg.no

 

Innlogging - Ramberg Online

Her kan du som kunde, leverandør eller ansatt hos B.H. Ramberg logge deg inn for detaljert informasjon.

For innlogging må du ha brukernavn og passord som bestilles her eller ved å ringe vårt kundesenter 32 26 74 40.

Logg inn

Logg inn

SØK

Topp

B.H. Ramberg AS
Svend Haugs gt. 11 | 3013 Drammen
Tlf: 32 26 74 00 | Fax: 32 26 74 10
Avdeling i Oslo
Gneisv. 4 | 2020 Skedsmokorset
Tlf: 32267440 | Fax: 63872140
E-post: ramberg@ramberg.no
Org.nr: 987 655 364

B.H. Ramberg AS © 2008-17 - Innholdsoversikt | Siteman CMS