Du er her: Kontakt oss » DRAMMEN

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Drammen

Trafikk Drammen  -  tlf. 32 26 74 30 - fax 32 26 74 04  drammen@ramberg.no

Åpningstid terminal: 0700-1800

<

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Armend Krasniqi Driftsdirektør 32 26 74 22 91 89 52 94 armend.krasniqi@ramberg.no
Arne Kristian Johansen Avdelingsleder 32 26 74 34 91 72 62 92 arne.kristian.johansen@ramberg.no

Team Trafikk

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Frode Hammer Trafikkleder 32 26 74 35 40 03 62 73 frode.hammer@ramberg.no
Bengt Tore Michelsen Trafikkleder 32 26 74 31 93 46 32 71 bengt.michelsen@ramberg.no
Kjetil Remme Trafikkleder 32 26 74 33 93 09 74 63 kjetil.remme@ramberg.no

Terminal Drammen

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Harald Hansen Terminalsjef   40 41 34 27 harald.hansen@ramberg.no
Vinh Schöne Skiftleder   47 45 43 67 terminal@ramberg.no

Lager Drammen

lagerkontor@ramberg.no

Navn Stilling Telefon Mobil E-post
Bror Henry Ramberg Driftsleder 3PL/Utviklingsleder   98 02 54 01 bror.ramberg@ramberg.no
Pål Andre Nilsen Driftsleder 3PL   45 42 70 98 paal.andre.nilsen@ramberg.no
Kjetil Bjerke Teamleder   97 64 29 89 kjetil.bjerke@ramberg.no

 

Innlogging - Ramberg Online

Her kan du som kunde, leverandør eller ansatt hos B.H. Ramberg logge deg inn for detaljert informasjon.

For innlogging må du ha brukernavn og passord som bestilles her eller ved å ringe vårt kundesenter 32 26 74 40.

Logg inn

Logg inn

SØK

Topp

B.H. Ramberg AS
Svend Haugs gt. 11 | 3013 Drammen
Tlf: 32 26 74 00 | Fax: 32 26 74 10
Avdeling i Oslo
Gneisv. 4 | 2020 Skedsmokorset
Tlf: 32267440 | Fax: 63872140
E-post: ramberg@ramberg.no
Org.nr: 987 655 364

B.H. Ramberg AS © 2008-17 - Innholdsoversikt | Siteman CMS